הירשמו | הזדהו

ידיעות שפורסמו » ספורט

בגדי הספורט עוברים בשנים האחרונות מהפכה. טכנולוגיות טקסטיל מתקדמות מציעות לספורטאים מבחר גדול של בדים קלים אווריריים ומנדפי זיעה המאפשרים לעוסק בספורט תנאים אופטימליים למיצוי מלא של תנועה מהירה וגמישות. גם לספורטאים הפעילים בשמש נמצא פתרון ולרשותם מבחר גדול של חולצות ספורט מסננות קרינת UV. כשמגיע החורף והטמפרטורה יורדת להתאמת בגדי הספורט יש חשיבות עליונה. קראו את הכתבה המלאה...

חולצה טרמית

פורסם על ידי health4u (#8) 2035 ימים לפני רגע זה (http://sunwayltd.com)
כשמגיע החורף והטמפרטורה יורדת להתאמת חולצה טרמית יש חשיבות עליונה במניעת נזקים גופניים. כשטמפרטורת הגוף נמוכה גמישות השרירים והמפרקים יורדת באופן משמעותי ועלולה לגרום להתכווצויות שרירים ולפציעות.
אם אתם עוסקים בספורט חורפי בתנאי קור הזדרזו להצטייד בחולצה טרמית ומכנס המתאים לפעילותכם.

אסתטיקה ופעילות גופנית

פורסם על ידי nashit (#10) 2090 ימים לפני רגע זה (http://www.nashit.net)
טיפוח הגוף איננו מסתכם בשמירה על העור, מריחת קרמים וטיפולים אסתטיים כאלה ואחרים אלא גם בפעילות גופנית סדירה אשר תשמור את גופנו צעיר, גמיש ובריא.
קראו עוד על הקשר שבין פעילות ספורטיבית ליופי וטיפוח...
המתאמנים בקרב מגע מתרגלים תרגילי התקפה והגנה עצמית שונים כנגד כל סיטואציה אפשרית. רוצה להצטרף לחוג קרב מגע בכרכור? פנה לירון סטיל
מיון חדשות
שם משתמש:

סיסמא:

זיכרו אותי:
פוליטינט הוא אתר לפירסום קישורים ותגיות לאתרי בריאות, רפואה, גיל הזהב, חברה וטיפולי גוף ונפש. על מנת להירשם לאתר שילחו הודעה לכתובת politinetsite@gmail.com, ספרו לנו בקצרה מי אתם, וציינו את שם המשתמש והסיסמה שברצונכם לקבל. הליך זה מתבצע על מנת לשמור על האיכות הגבוהה של התכנים באתר.