הירשמו | הזדהו

ידיעות שפורסמו » כושר ותזונה

ב 25 פבוראר 2013, פורסם ב New England Journal of Medicine מאמר המראה שאוכל ים תיכוני אכן מוריד את הסיכון למחלות לב. מאמר זה, שהופיע במדיה העולמית, מתווסף לשורה ארוכה של מאמרים אחרים המחזקים את הקשר בין השניים.

חדר כושר יש גם באזור

פורסם על ידי yoramb (#3) 2400 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
חדר כושר יש גם באזור - כל מי שמחפש חדר כושר באזור? אין לך מה להמשיך לחפש חדרי כושר באזור הגעת למקום הנכון! לחץ ומצא חדר כושר באזור.

חדרי כושר באזור אור עקיבא

פורסם על ידי yoramb (#3) 2400 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
חדרי כושר באזור אור עקיבא - למה אתה מחכה? עלה על ההליכון והתחל לבצע הליכה! תפוס 2 משקולות ובצע לחיצת חזה. אינך רשום לחדר כושר? את מאור עקיבא? אם כך זה מאוד פשוט עבורך באזור אור עקיבא יש לא מעט חדרי כושר. כל מה שאתה צריך לעשות זה פשוט ללחוץ על הקישור ובפורום טיים אאוט תמצא רשימה מקיפה של חדרי כושר באזור אור עקיבא.

מועדון כושר באזור אילת

פורסם על ידי yoramb (#3) 2399 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
מועדון כושר באזור אילת - מועדון כושר הוא המקום האידאלי בכדי להכנס לכושר. המיזוג המוזיקה והצוות המקצועי כל אלו תפקידם לדרבן אותך לדבוק במטרות הכושר שלך. להלן רשימת מועדוני כושר באילת.
מדד ה-BMI הינו מדד המודד מצבי משקל שונים כגון: תת משקל עודף משקל ומשקל נורמלי. אך האם המדד הזה אכן מדד מדוייק למדידת משקל תקין לנשים?
דבש הינו צוף פרחים אשר עבר דרך פה הדבורה והגיע אלינו לקופסא כמה פרחים צריכה הדבורה לבקר על מנת למלא מיכל של ליטר דבש ומה קורה כאשר דבורה מייצרת דבש מפרחים רעילים? להזמנת הרצאה 0509007472 לימור
מחקר שבדק תגובות של מערכות שונות בגוף הכלב כתוצאה מטיפול בפרומריס בוצע בכדי לספק לוטרינרים מידע. קראו עוד על השימוש בפרומריס...

ערמונים ויטמין

פורסם על ידי yoramb (#3) 2372 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
ערמונים ויטמין C ועוד - להלן מידע אודות כמות ויטמין C ב-100 גרם ערמונים קלויים. ובנוסף תמצאו מידע מקיף אודות מגוון הערכים התזונתיים שבערמונים.
לתאנים ערך תזונתי חשוב, התאנה היא מקור טוב לאשלגן שהוא מינרל שמסייע לווסת את לחץ הדם.
תזונתו של האדם הממוצע מכילה כמויות רבות של נתרן, מה שעשוי להקטין את רמות האשלגן בגוף.
תזונה דלת אשלגן ורבת נתרן עלולה לגרום ללחץ דם גבוה. להלן הערכים התזונתיים שב-100 גרם תאנים טריות . רוצים לדעת כמה קלוריות יש בתאנה? כמה ויטמינים, אשלגן, אבץ, או מרכיבים אחרים? להלן תאנה הרכב תזונתי...

יפו מרכז ספורט - גלמן

פורסם על ידי yoramb (#3) 2357 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
מקום מגורייך ביפו? זה הזמן לשפר את הכושר!
למה שלא תרשם לחדר כושר ותתחיל להתאמן? אימוני כושר ישפרו את בריאותך, מראך ומצב רוחך.
להלן רשימת מרכזי כושר בסביבת יפו.
האם את חולמת על גוף חזק ובריא יותר? האם היית רוצה להיות בעלת מראה צעיר יותר, להרגיש ערנית יותר ומלאה בחיוניות? רוצה לבצע אימוני כושר בכדי להשיג את מטרתך? אימונים אישיים עם אורלי גלמן מאמנת כושר אישית.
באינדקס חדרי הכושר של פורום טיים אאוט תמצאו רשימה של חדרי כושר במודיעין. אם החלטת להתחיל לבצע אימוני כושר בכדי לשפר את בריאותך, אתה יכול להיעזר ברשימת חדרי הכושר שבפורום.
במידה ויש ברשותך מידע נוסף על חדרי כושר במודיעין, אתה מוזמן להוסיף באשכול המתאים.
תודה

מרכז ספורט באשקלון

פורסם על ידי yoramb (#3) 2400 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
מרכז ספורט באשקלון - כן ידידי! גם באשקלון אתה יכול למצוא מרכז ספורט שמתאים לצרכיך. להלן רשימת חדרי כושר מועדוני כושר ומרכזי ספורט באשקלון.

חדרי כושר באזור חולון

פורסם על ידי yoramb (#3) 2400 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
חדרי כושר באזור חולון - הודעה לכל מי שרוצה להרשם לחדר כושר באזור חולון. בקישור הבא תמצאו רשימת חדרי כושר בחולון עם פרטים ליצירת קשר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתקשר ולבצע סקר מחירים. בהצלחה!
אתה מרגיש שהגיע הזמן להכנס לכושר? אתה מרגיש שאתה רוצה להיות חזק יותר, בריא יותר וחטוב יותר? זה סימן שאתה מוכן להרשם לחדר הכושר. לאיזה מועדון כושר נרשמים? בפורום טיים אאוט הולך ונבנה אינדקס חדרי הכושר. להלן אינדקס חדרי כושר בתל אביב.

מועדון כושר גוף ראשון

פורסם על ידי yoramb (#3) 2402 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
גוף ראשון הוא מועדון כושר ברחוב ארלוזורוב בתל אביב. חדר הכושר במועדון גוף ראשון משתרע על שטח של כ-1000 מטרים רבועים ובמקום מתקיימים חוגי כושר רבים. למידע נוסף אודות מועדון הכושר גוף ראשון לחצו על הקישור למידע בפורום טיים אאוט.

ג'ימי מועדון כושר

פורסם על ידי yoramb (#3) 2402 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
חדר הכושר ג'ימי נמצא בדיזנגוף סנטר. מועדון הכושר ג'ימי מציע פעילויות כגון: חדר טיפולים אלטרנטיבים חוגי סטודיו ספינינג בריכה ופעילויות נוספות. מידע אודות חדר הכושר ג'ימי ניתן למצוא בפורום הכושר טיים אאוט.
קאנטרי דקל הינו מתחם בריאות המשתרע על שטח של כ-20 דונם. בקאנטרי דקל קיים מועדון טניס פעיל מועדון כושר וחוגי סטודיו. קאנטרי דקל נמצא בשכונת בבלי בתל אביב.

לפעילות גופנית יתרונות בריאותיים רבים. פעילות גופנית יכולה לשפר את יכולתך לבצע משימות שונות בחיי היום יום. התחל עוד היום בפעילות גופנית! אתה יכול להרשם לחדר כושר כדוגמת אנרג'י קלאב. אנרג'י קלאב הינו מכון כושר בתל אביב.

רשימת חדרי כושר באשדוד

פורסם על ידי yoramb (#3) 2401 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
איך אומרים נפש בריאה בגוף בריא. ובכדי לבנות גוף בריא כדאי ורצוי להקפיד על פעילות גופנית מתאימה. חדר כושר הוא מקום מצויין להתחיל בפעילות גופנית. חדרי הכושר מציעים שלל של פעילויות מגוונות. אם אתם מאשדוד בוודאי תמצאו עניין ברשימת חדרי כושר בעיר אשדוד

חדר כושר/מועדון כושר באזור אבן יהודה - נרשמת כבר לחדר הכושר השנה? אם אזור מגורייך הוא באבן יהודה? אין בעיה! גם באבן יהודה תמצא חדר כושר! לחץ למידע על חדר כושר באבן יהודה.

חדרי כושר באזור תל אביב

פורסם על ידי yoramb (#3) 2400 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
חדרי כושר באזור תל אביב - אתה לא חושב שהגיע הזמן להרשם לחדר הכושר ולהתחיל להתאמן ברצינות? איך מתחילים? אתה מתל אביב? אם כך זה מאוד פשוט עבורך! באזור תל אביב קיים ריכוז חדרי הכושר הגדול ביותר בארץ. כל מה שאתה צריך לעשות זה פשוט ללחוץ על הקישור ובפורום טיים אאוט תמצא רשימה מקיפה של חדרי כושר באזור תל אביב.

מכון כושר ברמת גן

פורסם על ידי yoramb (#3) 2400 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
מכון כושר ברמת גן - לא נמאס לך להתאמן בבית? אם אתה כל הזמן מרים את אותה המשקולת למה אתה חושב שמשהו יכול להשתנות? הגיע הזמן להגשים חלום לגוף חטוב ושרירי יותר! אתה מרמת גן? הגיע הזמן להרשם לחדר כושר ברמת גן! הדרך הפשוטה ביותר למצוא חדר כושר ברמת גן היא להעיף מבט ברשימת חדרי הכושר שברמת גן.

למחפשים חדר כושר גבעתיים

פורסם על ידי yoramb (#3) 2400 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
למחפשים חדר כושר בגבעתיים - פורום טיים אאוט מקים אינדקס חדרי כושר ארצי. באשכול הבא תוכלו למצוא מידע על חדרי כושר בגבעתיים. בלי תירוצים! אל תגיד חיפשתי ולא מצאתי! הגיע הזמן להרשם לחדר כושר! לחץ ומצא חדר כושר בגבעתיים.

חדרי כושר באזור ירושלים

פורסם על ידי yoramb (#3) 2400 ימים לפני רגע זה (http://www.time-out.co.il)
חדרי כושר באזור ירושלים - רוצה לרדת במשקל? רוצה לבנות גוף שרירי וחטוב? רוצה גוף של דוגמן? אתה מירושלים? אם כך זה מאוד פשוט עבורך באזור ירושלים קיים ריכוז חדרי הכושר הגדול ביותר בארץ. כל מה שאתה צריך לעשות זה פשוט ללחוץ על הקישור ובפורום טיים אאוט תמצא רשימה מקיפה של חדרי כושר באזור ירושלים.
מיון חדשות
שם משתמש:

סיסמא:

זיכרו אותי:
פוליטינט הוא אתר לפירסום קישורים ותגיות לאתרי בריאות, רפואה, גיל הזהב, חברה וטיפולי גוף ונפש. על מנת להירשם לאתר שילחו הודעה לכתובת politinetsite@gmail.com, ספרו לנו בקצרה מי אתם, וציינו את שם המשתמש והסיסמה שברצונכם לקבל. הליך זה מתבצע על מנת לשמור על האיכות הגבוהה של התכנים באתר.